Header2
Header1
Меню

Догляд та експлуатація

Як правильно доглядати за Corian®

 

Очищення і дезінфекція

Очищення часто торкаємих поверхонь, таких як стільниці, столи, дверні ручки, вимикачі світла, ручки і облицювання стін, є важливим способом запобігання поширенню інфекційних захворювань. Використання звичайних побутових миючих засобів в поєднанні з відповідними методами дезінфекції може допомогти зменшити їх поширення.

Відповідне керівництво по найбільш підходящому процесу дезінфекції поверхонь Corian® щодо SARS-CoV-2 можна знайти в цьому документі

Official EU Document from European Center from Disease Prevention and Control ( ECDPC)

Увага: «Використання 0,1% гіпохлориту натрію (розведення 1:50, якщо використовується побутової відбілювач з початковою концентрацією 5%) після очищення поверхні нейтральним миючим засобом пропонується в якості знезараження, хоча немає доступних даних про ефективність проти SARS-CoV-2» .

Оскільки Corian® представляє собою непористу поверхню, протоколи очищення, дезінфекції та знезараження спрощуються. Шви Corian® з'єднують дві частини Corian® настільки щільно, що вони забезпечують безперервну і гладку поверхню без борозенок або ліній затерли, в яких може підтримуватися вірусне забруднення.

Відео вище показує, наскільки швидко і ефективно можна очистити тверду поверхню Corian® за допомогою звичайного розведеного побутового відбілювача.

Повсякденний догляд

Хоча рідини не можуть проникнути в Corian®, рекомендується негайно круговими рухами витерти пролиту рідину тканину з мікрофібри, використовуючи звичайні кухонні чистячі засоби. Якщо пляма вимагає більше уваги, скористайтеся наведеними нижче рекомендаціями.

Раковини

Один або два рази на тиждень проводите очищення раковини. Очистіть раковину від залишків жиру і рослинного масла, використовуючи будь-який миючий засіб або очищувач для акрилових поверхонь. За допомогою аерозолю нанесіть на поверхню раковини рідина, що складається на 3/4 з господарського відбілювача і 1/4 води, залишивши на кілька годин або на ніч, але не довше 16 годин. Вранці промийте або протріть раковину вологою ганчіркою.

Стільниці та раковини

Як правило, більшість плям видаляє волога серветка з мікроволокна і звичайний засіб кухонний засіб.

Видалення стійких плям:

Звичайні побутові рідини, наприклад, винний оцет, кава, чай, лимонний сік, харчові барвники, кетчуп, червоне вино або соки з овочів: рекомендації з видалення плям наведені в таблиці.

Проблемою може виявитися жорстка вода. Eсли ви відчуваєте утруднення при видаленні плям від води, нанесіть на поверхню гель Viacal, залиште на 2-4 хвилини, а потім видаліть вологою серветкою з мікроволокна. Користуючись чистою серветкою з мікроволокна, ретельно промийте поверхню водою.

Скористайтеся вологою серветкою з мікроволокна і м'яким абразивним миючим засобом (наприклад, Barkeeper's Friend та ін.).

Якщо пляма не зникає, спробуйте вам слід звернутися в гарантійний центр Corian®, де вас направлять до місцевого сертифікованого оброблювачу Corian®

НА ЩО ЗВЕРТАТИ ОСОБЛИВА УВАГУ:

Сліди надлишкового теплового впливу

Завжди використовуєте підставки для гарячого посуду, захисні килимки для раковини, якщо в неї ставите гарячу кухонний посуд, або охолодіть посуд на виключеною конфорці. Ніколи не ставте розпечені сковорідки особливо з чавуну безпосередньо на стільницю або в раковину. Настільки високі температури можуть пошкодити будь-яку поверхню!

Ви можете пошкодити Corian®, наливаючи в раковину киплячі рідини, не пустивши при цьому з крана холодну воду.

Завжди ставте на конфорку посуд відповідного розміру і размещайтеее по центру. Зрушена в бік або занадто широка посуд викликає пошкодження поверхонь.

Подряпини

На Corian®, подібно будь-яких матеріалів, в результаті повсякденного використання залишаються невеликі сліди і стирання.

Ніколи нічого не ріжте і не рубайте на поверхні Corian® - це призведе до подряпин на стільниці! Скористайтеся обробною дошкою.

На темних поверхнях подряпини, пил і звичайні сліди зносу будуть помітніше, ніж на світлих, текстурованих поверхнях (докладніша інформація наводиться в нашій брошурі за кольорами)

Сліди від хімікатів

Випадково пролиті сильні хімікати (наприклад, розчинники, очисники металу, духових шаф, які містять метиленхлорид, кислотні засоби для очищення каналізаційних труб, засоби для видалення лаку для нігтів на основі ацетону і т.д.) необхідно негайно змити великою кількістю мильної води, щоб уникнути пошкодження стільниць! При попаданні на поверхню лаку для нігтів скористайтеся засобом для видалення лаку не ут на ацетоновій основі, а потім промийте поверхню водою. Якщо хімікати залишаються на поверхні протягом тривалого проміжку часу, поверхня може виявитися пошкодженої. (Додаткові подробиці про вплив хімікатів, очищення та загальному догляді наведені в інформаційному бюлетені Corian®. У разі, якщо матеріал піддається більш інтенсивному впливу, 10-річна гарантія на продукт буде вважатися недійсною, і псування вироби буде розглядатися як випадок грубого порушення правил поводження з виробом.)

Вплив кип'ятку

Не можна наливати окріп безпосередньо в раковину з Corian®; завжди необхідно ставити якусь ємність в раковину, оскільки окріп може пошкодити поверхню раковини Corian®, викликавши знебарвлення або утворення мікротріщин. 10-річна гарантія компанії Дюпон в цьому випадку на такий тип пошкоджень не поширюється.

ЩО Б НЕ СТАЛОСЯ, не впадайте у відчай!

Corian® за своєю природою - ремонтопридатний матеріал, що володіє однорідною структурою. Більшість пошкоджень, в тому числі наслідки сильних ударів, впливів високої температури або хімікатів, як правило, можна усунути на місці, відновивши початкову гладку, гігієнічну і однорідну тверду поверхню.

Зверніться до представників нашої компанії, які зможуть направити вас до місцевих сертифікованим обробникам матеріалу Corian® для професійної шліфування робочої поверхні Corian®. Сертифіковані обробники Мережі Якості Corian® мають дозвіл компанії Дюпон на виконання професійних ремонтних робіт. Вони також можуть зробити установку вироби і пропонують укладання контрактів на обслуговування з корпоративними клієнтами з метою підтримки виробів з матеріалу Corian® в ідеальному стані.

Ймовірно, ви вже звикли і інстинктивно виконуєте більшість рекомендацій цього посібника з експлуатації та догляду. Однак якщо у вас залишилися які-небудь питання, ви можете звернутися до нас.