Header2
Header1
Меню

Особливості й Переваги

Завдяки інноваційному підходу і широкій палітрі кольорів DuPont ™ Corian® втілить в життя всі ваші бажання в дизайні вашого будинку. Досягайте своєї мрії, вибираючи якісний продукт, який буде радувати вас в будь-якій ситуації. Ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що ви вибрали робочу поверхню, яка прослужить дуже довго!

Основні переваги акрилового каменю Corian:

  • Весь акриловий камінь Corian виготовляється з УФ-стабілізатором.
  • Мінімальне водопоглинання.
  • Гарантія 10 років.*

* При умові правильного монтажу і експлуатації.


Стійкий

Corian® зберігає свій зовнішній вигляд, стійкий до ударів і пошкоджень, з якими можна зіткнутися щодня

Міцний

З моменту своєї появи Corian® зарекомендував себе як довговічний, універсальний матеріал, який легко застосовується як в приватних, так і в комерційних приміщеннях. Corian® не розшаровується, не має помітних швів і не вбирає рідину.

Легко Очищується

Corian® має непористу поверхню, яка запобігає проникненню бруду і плям в матеріал. Плями залишаються на поверхні і можуть бути легко видалені за допомогою губкою Scotchbrite® і домашнього миючого засобу.

Непористий

Corian® є непористим і гігієнічним матеріалом. Його гладка поверхня не допускає проникнення рідин, що полегшує його чистку. Бактеріям і цвілі просто ніде з'явитися. Коли Corian® виглядає чистим, він дійсно чистий.

Відновлюваний

Поверхні Corian® екологічно чисті і їх можна ремонтувати. Плями і подряпини можуть бути легко видалені простим протиранням з миючим засобом. Це поверне поверхню Corian® до первозданного стану.

Безшовний

Клей, кольорів відповідного матеріалу Corian®, зробить шви непомітними. Отримана гладка поверхня дозволяє створювати великі проекти з цільного елементу. Неперевершений зовнішній вигляд інтегрованих в стільницю з Corian®, раковин, мийок та фартухів, не має порожнин, куди могли б потрапляти бактерії і бруд.


Слайдер галерея2
Слайдер галерея1