Header2
Header1
Меню

Экологічно чистий вибір

Стійкий дизайн, який дозволяє вам залишити великий слід в світі дизайну, а не в навколишньому середовищі

Матеріал Corian® має низький вміст летючих органічних сполук (VOC) і доводить свою виняткову безпеку в якості матеріалу для поверхонь вже більше 40 років, з мінімальним впливом на якість повітря в приміщенні.
Крім того, ці непористі поверхні не сприяють зростанню цвілі і грибка при належному догляді, що робить їх ідеальним вибором для медичних установ та харчової індустрії, шкіл, офісів і будинків для використання в стільницях, облицювання стін, раковинах і безлічі інших застосуваннях. У DuPont ми завжди працюємо з дизайнерами та архітекторами, щоб завтра знайти нові екологічно чисті рішення для будівництва.
Міцний, поновлюваний
Завдяки стійкості до подряпин, Corian® прослужить довго. Він може бути легко відновлений і оновлений, що зводить до мінімуму необхідність його заміни та утилізації. Однак, якщо ви хочете перепроектувати, Corian® може бути видалений, перекроєний і переустановлений або перероблений в нові продукти.
Стійкість, в технічному аспекті
Матеріал Corian® (весь діапазон або конкретні типи) отримали важливу незалежну сертифікацію для своїх екологічних характеристик (таких як GreenGuard®, NAHB North American Builders Association, Scientific Certification Systems). Їх гігієнічні характеристики також були сертифіковані престижними незалежними установами (наприклад, NSF International).
Corian® - це стандарт NSF / ANSI 51, сертифікований для контакту з харчовими продуктами, найвищий рівень, для всіх видів продуктів в комерційному сегменті приготування їжі.
Поліпшення виробничих процесів
DuPont продовжує вдосконалювати виробничі процеси Corian®, відповідально підходячи до вибору сировини, постачальників і упаковки, використання пігментів без важких металів або канцерогенів, які не токсичних, а так само скорочуючи кількість відходів у виробництві і знижуючи відсоток некондиційного матеріалу Corian®.