Header2
Header1
Меню

Гарантія

Гарантія

Наші поверхні Corian® Solid Surface красиві, довговічні і прості в обслуговуванні.

Повсякденний догляд і своєчасне обслуговування гарантують довготривалу красу і допомагають зберегти первинний зовнішній вигляд поверхні.

Але, приємно усвідомлювати, що ваша поверхню Corian® Solid Surface також поставляється захищеної 10-річної обмеженою гарантією на встановлене виріб, підтримуваної DuPont, компанією з бездоганною репутацією і більш ніж 50-річним досвідом роботи в сфері твердих поверхонь.

DuPont - це ім'я, на яке ви можете розраховувати щодо якості, наші зобов'язання перед нашими клієнтами не закінчуються тільки продажем. DuPont має велику мережу навчених і сертифікованих фахівців для забезпечення безперебійного процесу установки / виготовлення, щоб кінцеві користувачі були повністю задоволені своєю покупкою.

Програма 10-річної обмеженою гарантії DuPont на встановлене виріб

В рамках 10-річної обмеженою гарантії на встановлене виріб, що розповсюджується на робочу поверхню інтер'єру або декоративну інсталяцію всередині приміщення, виготовлену з використанням продукту Corian® Solid Surface, вироблену і встановлену сертифікованим обробником, який є учасником програми системи якості Corian® Quality Network Partner, компанія DuPont , на свій розсуд, замінить або відремонтує встановлене виріб, якщо воно вийшло з ладу внаслідок якого-небудь дефекту продукту Corian® Solid Surface протягом перших десяти (10) років з дати первісної установки Corian® Solid Surface.

10-річна обмежена гарантія на встановлене виріб не поширюється, якщо виріб з продуктом Corian® Solid Surface виготовлено та / або встановлено компаніями, які не є учасниками програми системи якості Corian® Quality Network.

Обмежена 10-річна гарантія на встановлене виріб може передаватися іншим особам протягом 10-річного гарантійного терміну.